Nav šaubu, ka klasisks saderināšanās gredzens samta kastītē nepārprotami liek noprast par jūsu nodomiem, taču vienmēr atradīsies kāds, kam saderināšanās nebūs saistīta ar gredzenu. Noteikti atradīsies kāda sieviete, kurai principā nepatīk nēsāt gredzenu vai viņas darba specifika nepieļauj rotaslietu valkāšanu. Jūsu pārdomas par alternatīvas saderināšanās dāvanas meklējumiem var apstiprināt arī modes tendence – aizvien vairāk pāru izvēlas netradicionālas rotaslietas bildinājumam, un tas noteikti ir skaisti un atmiņā paliekoši.

Jāatzīst, ka mūsdienās nav grūti atrast lielisku alternatīvu gredzenam. Piemēram, juvelierizstrādājumi internetā tiek piedāvāti dažādām gaumēm un iespējām, tos var “nomedīt” jebkurā jums izdevīgākā brīdī un tos ir viegli pasūtīt, partnerim nemaz nenojaušot par jūsu nodomu. Aplūkosim 8 interesantas idejas netradicionālam bildinājumam!

Gredzens uz ķēdītes

Ja tomēr vēlaties palikt pie klasiskā gredzena, bet piedod tam neparastu formātu, izmēģiniet savienot gredzenu ar piemeklētu ķēdīti (vai aukliņu). Lielākais ieguvums no šīs rotas ir tas, ka to ir viegli valkāt, to var paslēpt no citu acīm zem apģērba un tā netraucēs specifisku profesiju pārstāvjiem, piemēram, ārstiem vai viesmīļiem.

Romantiska rokassprādze

Mūsdienās gaumīga, smalka rokassprādze var būt brīnišķīga dāvana, kuru pasniegt sievietei kāzu jubilejā, saistībā ar bērniņa piedzimšanu, dzimšanas dienā vai citā nozīmīgā ģimenes notikumā. Rokassprādze ir elegants juvelierizstrādājums, kas uzsver sievietes grāciju un eleganci, tāpēc būs jūsu perfektais sabiedrotais bildinājumam.

Gredzena tetovējums uz pirksta

Jūs nebūsiet pirmais pāris, kas nolems savu saderināšanos iemūžināt tieši šādā veidā. Ja gredzeni pavisam nav jūsu tēma, jūs nebaidāties no kardināliem lēmumiem un jūsu darbs nav saistīts ar stingru dresskodu, tad droši dodieties uz tetovēšanas salonu kopā ar mīļoto, lai savītu savus likteņus ar vienādiem tetovējumiem. Tajos var ietetovēt gan viens otra vārdus, gan jums nozīmīgos datumus, gan personīgos mīlestības apliecinājumus.

Slēdzene

Daudziem piekaramās slēdzenes asociējas ar kāzu tradīcijām, kad jaunais pāris, apliecinot savu mīlestību, piestiprina iegravēto slēdzeni pie tilta margām. Slēdzene ir patiešām īsts mīlestības simbols, un to jūs varat izmantot arī savā bildinājumā. Var iegādāties patiešām īstu slēdzeni un iegravēt tajā mīlestības vēstījumu (vai arī bildinājuma vārdus), vai arī pasūtīt zelta slēdzenīti-kulonu, kuru uzdāvināt mīļotajai, iekārtu pieskaņotā ķēdītē.

Medaljons ar slepenu nodalījumu

Medaljoni ieņem īpašu vietu rotaslietu vēsturē. Daudzi mūsu senči tajos glabāja atmiņas par saviem mīļajiem, kā arī atzīmējot jaunu romantisku attiecību sākumu. Medaljoni ar nodalījumu ir vecmodīga, taču klasiska alternatīva saderināšanās gredzenam. Ja medaljonā ir slepens nodalījums, tajā jūs varat ievietot kaut ko īpašu – bildi, vēstuli, matu šķipsnu vai citu jums dārgu lietu.

Elegantu auskaru pāris

Auskari tikpat labi piestāvēs šim skaistajam notikumam kā saderināšanās gredzeni ar briljantu. Nelieli, eleganti auskari ar skaistu dārgakmeni vai pusdārgakmeni izstaro sievišķību un spēj papildināt sievietes izskatu ar vajadzīgo akcentu. Turklāt, tie svinīgi iederēsies samta kastītē bildinājuma brīdī.

Kvalitatīvs pulkstenis

Dzīvē daudzi no mums ir reālisti un praktiķi, tāpēc pulkstenis var kļūt par trāpīgu izvēli, bildinot mīļoto. Sieviete bildina vīrieti? Kāpēc gan tādā gadījumā neizvēlēties skaistu, kvalitatīvu pulksteni ar mīļu gravējumu iekšpusē? Pasniedziet to ar domu, ka visu pasaules laiku, kas jums ir atvēlēts, jūs vēlētos pavadīt kopā ar savu mīļoto. Tas būs tik romantiski!

Netradicionāls saderināšanās gredzens

Tomēr, ja vēlāties palikt pie klasiskām vērtībām, bet mainīt pieeju vai varbūt pat piemeklēt neparastu gredzenu, kas būs unikāls vai pat ekskluzīvs, ieskatieties mūsu mātes dabas piedāvājumā! Tieši tā – izvēlieties nestandarta metālus, tādus kā volframs vai kobalts, piemeklējiet tiem neparastas krāsas dārgakmeņus – safīrus, smaragdus, rubīnus – un jūsu īpašumā būs neatkārtojams juvelierizstrādājums, kas iekaros jebkuras sievietes sirdi.