Datu Drošība

Datu Drošība un Privātuma un sīkdatņu politika

Vietnes agentura-zile.lv turētājs SIA Zīles Karte uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no klientiem, tiek aizsargāta. Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam Jūsu datus un rūpējamies par tiem. Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mūsu interesēs ir, lai Jūsu pieredze izmantojot internetu ir pēc iespējas patīkamāka un, lai ar pilnīgu drošību varētu izmantot interneta sniegto plašo iespēju klāstu pateicoties pieejamiem rīkiem un informācijai. Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam iegūtos datus un rūpējamies par tiem. Šī privātuma politika ir atjaunota datumā, kas norādīts šajā tekstā pie „Pēdējās izmaiņas”.

Informācija, kuru uzkrāj mūsu uzņēmums un tās izmantošanas mērķi.

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda pieteikumu formas piesakoties konsultācijām vai jaunumiem. Kā arī tiek ievākta visa informācija, kas tiek minēta tiešsaistes tērzēšanā. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai kāds no mūsu komandas biedriem spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Respektīvi, SIA Zīles Karte nepārdod, neizīrē un neaizdod tās rīcībā esošos sarakstus vai klientu kontaktu sarakstus (vai datus no šiem sarakstiem) trešajām personām.

Personīgās informācijas klasifikācija var neaprobežoties ar: vārdu, uzvārdu, profesiju, valsti, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no apmeklētāja puses tiek ierakstīta jautājuma formā. SIA Zīles Karte pakalpojumi ir piemēroti tieši uzņēmumiem, nevis patērētājiem. Ja Jūs esat mums atstājuši savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus -, mēs varam šo informāciju izmantot tādiem leģitīmiem mērķiem kā:

  1. Saziņa ar Jums caur pastu;
  2. E-pasta sūtīšanai;
  3. Saziņai zvanot uz norādīto tālruņa numuru
  4. Saziņai citā, Jūsu norādītā veidā

Šīs saziņas mērķis var būt saistīts ar Jūsu pieprasītās informācijas sniegšanu, ar mārketinga mērķiem, vai citu saturu, kas uzlabotu mūsu abpusēju izpratni par saistītajiem jautājumiem.

Sīkdatnes un to izmantošana

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Pēc tam katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Papildus informāciju par sīkdatnēm, lūdzam, skatiet šeit. Mūsu privātuma politika attiecas uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:

Tehniskās sīkdatnes

Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājaslapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājaslapu, lai tā pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.

Funkcionālās sīkdatnes

Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājaslapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.

Analītiskās sīkdatnes

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājaslapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājaslapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājaslapas, jūsu attiecinātās / iziešanas lapas, no kurām jūs atnācāt un kur jūs beidzāt skatīties, jūsu izmantotās platformas veids, informācija par datumu / laiku un informācija par jūsu datora peles klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotajiem meklēšanas vārdiem un tekstu, ko jūs rakstāt mūsu mājas lapas izmantošanas laikā. Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes arī mūsu reklāmas kampaņās tiešsaistē, lai uzzinātu, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu pēc tam, kad tiešsaistē ir redzējuši mūsu reklāmu (tās var būt arī reklāmas trešo pušu mājaslapās), taču mēs nevarēsim jūs identificēt un reģistrēsim tikai anonīmu informāciju.

Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājaslapās. Tās sauc par nosūtītajām mājaslapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem pakalpojumiem.

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par timekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Nospiežot piekrišanas pogu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas mērķiem.  

Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.

Papildu informāciju par to, kā pārvaldīt sīkdatņu izvēlnes populārākajās pārlūkprogrammās, var atrast šeit: Internet ExplorerChromeFirefoxSafariOpera.

Izmaiņas privātuma politikā.

SIA Zīles Karte patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzam, pārbaudi šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti sadaļā “Kontakti”.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2022.04.80.