Ejot laikam, redzam, kā pamazām mainās dažādu pakalpojumu formas. Bieži vien rodas jauni pakalpojumu sniedzēji, paralēli piedāvājot vienu un to pašu dažādos veidos. Piemēram, viena no tādām nozarēm ir auto mazgāšana.

Auto mazgāšanas pakalpojumu daudzveidība

Auto vadītāji vēl atceras tos laikus, kad pirms 20 gadiem dažāda vecuma cilvēki, stāvot Rīgas centra krustojumos, uzmācīgi piedāvāja nomazgāt automašīnu, kas nereti izvērtās par dubļu masas izrīvēšanu pa visu priekšējo stiklu. Kopš tā laiks ir pagājis ilgs. Mēs redzam, ka auto mazgāšana Latvijā ir piedzīvojusi vairākus attīstības posmus. Viens no pirmajiem modernās pasaules paraugiem bija automāzgātuve blakus benzīntankam. To izmantoja daudzi degvielas uzpildes staciju operatori. Nedaudz vēlāk parādījās auto mazgāšanas pakalpojumu sniedzēji, kuri nodrošināja auto mazgāšanu ar rokām. Pirm gadiem astoņiem-deviņiem parādījās pirmās pašapkalpošanās auto mazgātuves, kas šodien ir atrodamas visā Latvijas teritorijā. Šī gada sākums ir iezīmējies ar jaunu tendenci šajā pakalpojumu segmentā. Latvijā ir ienācis mobilās auto mazgāšanas pakalpojmu operatos WashCar.

Auto mazgāšana ar tvaiku ir ilgstpējīgāka par tradicionālo

Pasaulei virzoties pa ceļu ar Zaļo kursu, ļoti būtiska ir dažādu resursu taupīšana. Visi auto mazgāšanas veidi, kas izmanto ūdeni, rada lielu notekūdeņu daudzumu. Šie notekūdeņi ir ne tikai daudz, bet arī satur lielu daudzumu agresīvas ķīmijas mazgāšanas līdzekļu veidā. Tas nozīmē, ka šāda mazgāšana var notikt tikai ar pieslēgumu noteiktai attīrīšanas sistēmai un kanalizācijai. Pretstats tam ir auto mazgāšana ar tvaiku. Šāda auto mazgāšana nerada notekūdeņus. Līdz ar to ne tikai nenoslogo atīrīšanas infrastruktūru, bet arī nav vajadzības pēc pieslēguma tai. Tieši šādu mobilo auto mazgāšanas pakalpojumu piedāvā WashCar.

Izsauc automazgātuvi tur, kur stāv Tavs auto

WashCar ir mobilās auto mazgāšanas operators Latvijā, kurš ir uzsācis savu darību 2022.gada sākumā. Šobrīd mobilā automazgātuve ir izsaucama Rīgā, Ādažos, Berģos, Jūrmalā, Mārupē un Babītē. Ikvienam ir iespēja lejuplādēt aplikāciju un veikt šo pasūtījumu, būtiski ietaupot laika resursu. Līdz ar to:

  1. Klientam nav jātērē laiks ceļam uz auto mazgātuvi.
  2. Nav jāstāv rindā, gaidot iespēju nomazgāt auto.
  3. Pieejama auto salona tīrīšana ar tvaiku.

Kopsavilkums

Pasaulei arvien vairāk vēloties taupīt dažāda veida resursus, piedzīvosim būtiskas dažādu pakalpojumu izmaiņas. Piemēram, jau šobrīd tiek veidots taras depozīts. Mūs gaida arī tekstila izstrādājumu depozīti un nodevas. Līdz ar to ir tikai loģiski, ka arī tādā jomā kā auto mazgāšana rodas jauni produkti un pakalpojumu formas. Šajā gadījumā izskatās, ka tas pat padara ērtāku un pieejamāku auto mazgāšanas pakalpojumu patērētājam. Līdz ar to mums atliek tikai lejuplādēt WashCar aplikāciju un izbaudīt augstāku servisa standartu.

Vairāk meklējiet informāciju https://www.wash.car/

Rakstu sagatavoja digitālā un satura mārketinga aģentūra Zīle